Hakkımızda

Serbest piyasa ekonomisinin teknolojik bir aşaması olan iletişim çağında üretici ve tüketici kesimlerin en önemli ortak ihtiyacının “doğru bilgiye çabuk ulaşmak” olduğu bilinmektedir. Bu makul ihtiyacın düzgün karşılanabilmesi için doğru hamleler yapılması gerektiği de açık bir gerçekliktir. Bunun için tüm il ve ilçelerdeki sektörel adres ve iletişim bilgilerinin dijital bir platformda toplanması ve bilgilerin güncel tutulması, üreticiyle tüketici arasındaki bağı kurmanın en kısa yoludur. Bu alanda önceleri yaygın olan kentsel ticaret kataloglarından bir hayli kapsamlı ve kullanışlı olan ulusal bir arama motoruna duyulan ihtiyaç “LAP-SAN” vizyonunu ortaya çıkarmıştır.
“Lap-San” 25 yıllık deneyimlerin iddialı bir sentezi olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’nin 81 ilinde ve 922 ilçesinde 40 ana başlık altında toplanan firmaların, ticarî kuruluşların güncel adres, iletişim bilgilerine, uğraşı alanları ve ürün portföylerine tek merkezden filtreler uygulayarak en kısa zamanda ulaşma imkânı, bizi gururlandırmakta, vizyonumuzun gelişmesine ve hedeflerimizin büyümesine katkı sağlamaktadır. Hizmetler ve güzellikler konusunda değer bilen bir ulus olan Türk halkına bu hizmeti sunarken yaşadığımız mutluluk, “Lap-San”ı hazırlarken yaşadığımız yorgunluğu unutturacak kadar büyük olacaktır.

Misyonumuz

LapSan “doğru ve sağlıklı bilgiye daha hızlı ulaşmak, daha düzgün ticaret, daha çok ihracat, daha fazla üretim ve istihdam” düşüncesinden hareketle yola çıktı. Onbinlerce küçük ve orta büyüklükteki işletmenin dış pazarda büyümelerinde ve yeni pazarlara ulaşmalarında çözüm ortağı oldu. Uzun yıllar içinde kazanılmış yurtdışı siyasi, kültürel ve ekonomik tecrübesini Türk ihracatçısı ile paylaştı. Alanında marka olmuş, binlerce büyük firmanın ihracatına katkı sağladı. Üreten ve ürettiğini ihraç etmek isteyen firmaları dünyanın önde gelen şirketleriyle bir araya getirdi. Müşteri odaklı hizmetleri ile LapSan, Türk sanayicisinin yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

LapSan ürünleri, hızlı, güvenilir ve kârlı bir şekilde dünya pazarıyla buluşturan bir e ticaret markası olma yolunda hızla yol almaktadır. Kurduğu bilgi ağı ile Türkiye’nin uluslararası e-ticaret alanında parlayan yıldızı olarak bu alanda önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30 - 18:30

Salı

08:30 - 18:30

Çarşamba

08:30 - 18:30

Perşembe

08:30 - 18:30

Cuma

08:30 - 18:30

Cumartesi

Tatil

Pazar

Tatil

Adres ve İletişim

Adres:

Şenlik Mahallesi, Baldıran Sokak, No: 41/B, 06280 Keçiören, Ankara / TÜRKİYE

Telefon:
İnternet Sitesi:
Firmaya Mesaj Gönder